SPMDC-STAFF_si

Seed and Planting

ආයතන ප්‍රධානී


කේ.ඩී. පුෂ්පානන්ද මයා

අධ්‍යක්‍ෂ




(බීජ හා රෝපණ ද්‍රව්‍ය සංවර්ධන)

අංශ භාර නිලධාරීන්

සංවර්ධන අංශය

එම්.සී. ජයසිංහ මයා

අතිරේක කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ (සංවර්ධන)

ඩබ්ලිව්.එම්.අයි. වීරසේකර මයා

නියෝජ්‍ය කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ (ගොවිපල සංවර්ධන)

ඩබ්ලිව්.එම්.අයි. වීරසේකර මයා
නියෝජ්‍ය කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ (ගොවිපල සංවර්ධන)
ඒ.එස්.රත්නායක මයා
කෘෂිකර්ම උපදේශක (ගොවිපල සංවර්ධන)
එම්.ජී.ඩබ්ලිව්.එස්. කාරියවසම් මයා
කෘෂිකර්ම
උපදේශක (මාධ්‍ය සහ පුහුණු)
අයි.රුචිර ජයසිංහ මයා
කෘෂිකර්ම උපදේශක (අලෙවි)
එච්.එම්.උපාලි ගුණතිලක මයා
කෘෂිකර්ම උපදේශක (ගොවිපල කළමනාකරණය)

ක්‍ෂේත්‍ර අංශය

රමණි ආර්. සෙනරත් මිය

අතිරේක කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ (එළවළු බීජ හා රෝපණ ද්‍රව්‍ය)

රමණි ආර්. සෙනරත් මිය

අතිරේක කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ


(එළවළු බීජ හා රෝපණ ද්‍රව්‍ය)

එම්.එස්. තිලකසිරි මයා

නියෝජ්‍ය කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ(බීජ වී)

ඊ.එම්.ජී.කේ. එදිරිසූරිය මෙය

නියෝජ්‍ය කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ (අතිරේක ආහාර භෝග)

ඩී.එන්.එම්.සී.කේ. නවරත්න මිය

සහකාර කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ(සංවර්ධන)

එම්.එස්. තිලකසිරි මයා
නියෝජ්‍ය කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ(බීජ වී)
ඊ.එම්.ජී.කේ. එදිරිසූරිය මෙය
නියෝජ්‍ය කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ (අතිරේක ආහාර භෝග)
ඩී.එන්.එම්.සී.කේ. නවරත්න මිය
සහකාර කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ(සංවර්ධන)
එම්.ආර්. සේනධිර මයා
තොරතුරු හා සන්නිවේදන තාක්ෂණ නිලධාරී
තොරතුරු හා සන්නිවේදන තාක්ෂණ සහකාර
ඒ. එම්. සී. ටී. අබේක‌ෝන් මයා
කෘෂිකර්ම උපදේශක (ධූමායන ඒකකය)
එච්.ඒ. නදීකා සෝමසිංහ මෙනෙවිය
කෘෂිකර්ම උපදේශක(එළවළු බීජ නිෂ්පාදනය)
ඩබ්.එම්.පී.එම්.වීරකෝන් මිය
කෘෂිකර්ම උපදේශක (අතිරේක ආහාර භෝග)

ආයතන අංශය

ජේ.පී.කේ. ප්‍රේමචන්ද්‍ර මයා

පරිපාලන නිලධාරී

ජේ.පී.කේ. ප්‍රේමචන්ද්‍ර මයා
පරිපාලන නිලධාරී
ඒ.එම්.සී.අබේසුන්දර මිය
ප්‍රධාන කළමනාකරණ සහකාර
(පාලන අංශය)

සහාය ගිණුම් අංශය

එස්.එම්.සී.පී. සෙනෙවිරත්න මිය

පරිපාලන නිලධාරී

එස්.එම්.සී.පී. සෙනෙවිරත්න මිය
පරිපාලන නිලධාරී

ගොවිපල ගිණුම් අංශය

එච්.ජී.අයි මධුසංක මයා

සහකාර අධ්‍යක්ෂ (වාණිජ අත්තිකාරම් ගිණුම සහ ප්‍රාග්ධන ගෙවීම)

එච්.ජී.අයි මධුසංක මයා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (වාණිජ අත්තිකාරම් ගිණුම සහ ප්‍රාග්ධන ගෙවීම)
පී.කේ.ඩී. නිල්මිණි දීපිකා මිය
කෘෂිකර්ම අධීක්ෂණ නිලධාරී
(ප්‍රගති සමාලෝචනය)
බී.එම්.එන්.එස්. විතාරණ
සංවර්ධන නිලධාරී
(පලතුරු පැල නිෂ්පාදනය)
එම්.ඒ.කේ. මනම්පෙරි මිය
සංවර්ධන නිලධාරී
(තාක්ෂණ අංශය)
ඒ.කේ.එම්.එම්. අලවත්ත මිය
සංවර්ධන නිලධාරී
(තාක්ෂණ අංශය)
ඩබ්.පී.ජී.එස්.කේ. විජේවීර මිය
සංවර්ධන නිලධාරී
එච්.අයි. හේරත් මිය
සංවර්ධන නිලධාරී
(සංවර්ධන)
එම්.ඩී.එන්.එම්. මහවිතාන මිය
සංවර්ධන නිලධාරී
චමිලා ප්‍රේමරත්න මිය
සංවර්ධන නිලධාරී
(තාක්ෂණ අංශය)
සී.ජේ.හේරත් මිය
සංවර්ධන නිලධාරී
(සංවර්ධන)
එස්.පී.ඒ.එස්.ආර්.ගුණසිංහ මිය
තාක්‍ෂණික(අතිරේක ආහාර බෝග) සංවර්ධන නිලධාරී
යු.ජී. නිරෝෂා ප්‍රියංගනී මිය
සංවර්ධන නිලධාරී (සංවර්ධන අංශය)
ඒ.එම්.සී.අබේසුන්දර මිය
ප්‍රධාන කළමනාකරණ සහකාර
(පාලන අංශය)
ඊ.එම්.සී.කේ. ඒකනායක මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(පාලන)
කේ.කුමුදු හසිනි සිල්වා මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(පුනරාවර්තන ගොවිපල සංවර්ධන හා අලබෝග වැය ශීර්ෂ )
ජී.කේ.ජී. වාසනා දිල්හානි මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(පාලන)
ටී.ඒ.ඉෂංකා එරන්දි හබරාදුව මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(ආයතන අංශය)
එම්.ජී.ඒශානි හරෙස්රිමා මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(ආයතන අංශය)
එච්.එම්.යූ.එස්.හේරත් මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(ආයතන අංශය)
සී.එල්.අයි.මනුකුලරත්න මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(මූල්‍ය අංශය)
ජී.එම්.එස්.ඩී. ගුණවර්ධන මයා
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(පාලන)
එන්. රොහාන් රාජ් මයා
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(මූල්‍ය)
ඊ.ජී.ඒ.ඩබ්.කේ.එලගල්ල මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
ජේ.වී.ජේ.පී.ගුණවර්ධන මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(තාක්ෂණය)
ඒ.ජී.ඩී.පී. ප්‍රේමරත්න මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(සංවර්ධන)
එස්.නිරෝජෙනා මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(වත්කම් කළමනාකරණය)
කේ.එම්.එම්.විජේසිංහ මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(ආයතන අංශය)
ජේ.එම්.එන්.ඩී.මැණිකේ මිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(ආයතන අංශය)
එන්.එම්. පියතිස්ස මෙනෙවිය
රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
(මූල්‍ය)
එස්.ඒ.එල්. සමරවීර මයා
කළමනාකරණ සේවා නිලධාරී
(පාලන අංශය-ඉඩම්)
පී.ටී.පී.ඩී.එල්.රණසිංහ මිය
ගබඩාකරු
ආර්.බී.එස්.ජේ.කේ. උඩුවේරිය මිය
කළමනාකරණ සේවා නිලධාරී (සහායක ගිණුම් අංශය)
ආර්.එම්. රම්‍යා ශ්‍යාමලී ධර්මසේන මිය
කළමනාකරණ සේවා නිලධාරී (ගබඩා අංශය)
ආර්.ජී. ජයරත්න මයා
රියැදුරු
ටී.ජී.එල්. සමරනායක මයා
රියැදුරු
එස්.කේ. මේඝසූරිය මයා
රියැදුරු
ආර්.කේ.ජී.සී. කරුණාරත්න මයා
කම්කරු
අයි.ජී.එම්.එම්. ගුණවර්ධන මිය
කම්කරු
කේ.ජී.කේ.කේ.එස්. බණ්ඩාර මයා
කම්කරු
කේ.කේ.එස්.පී.බී.එම්.එස්.කේ. බස්නායක මෙය
කාර්යාල කාර්ය සහායක (ක්‍ෂේත්‍ර අංශය)
කේ.ජී.එල්. බණ්ඩාර මයා
කම්කරු (ක්‍ෂේත්‍ර අංශය)