NAICC


 

 

 

 

 

 

 

අතිරේක අධ්‍යක්ෂ (සන්නිවේදන),
එස්.පෙරියසාමි මයා

 

  සහකාර කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ (සංවර්ධන)
අයි.එස්.එම්. හලීම්ඩීන් මිය

 

  සහකාර කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ (සංවර්ධන)
එච්.ජේ.කේ. කීර්තිරත්න මයා

 

 සහකාර කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ (සංවර්ධන)
ටී.ඒ. කමිස් මයා

 

සහකාර අධ්‍යක්ෂ (තොරතුරු තාක්ෂණ)
ධම්මික කරන්ගොඩ

 

 සහකාර කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ (සංවර්ධන)
ඩබ්.එම්.කේ.ආර්. වික්‍රමසිංහ මයා

 

  සහකාර කෘෂිකර්ම අධ්‍යක්ෂ (සංවර්ධන)
එම්.එෆ්.එම්.
රිස්වාන් මයා



 

 

 

 

 

 

 

 

තොරතුරු තාක්ෂණ නිළධාරි
එච්.ජී.ටී.එස්. ධර්මසේන

 

තොරතුරු තාක්ෂණ නිළධාරි
ඒ.සී.එල්. නානායක්කාර

 

තොරතුරු තාක්ෂණ නිළධාරි
පී.එස්.යූ. ද සිල්වා

 


තොරතුරු තාක්ෂණ නිළධාරි
අයි.එච්.පී.බී. ජයසිංහ

 

 

තොරතුරු තාක්ෂණ නිළධාරි
කේ.එම්.එස්.යූ.එම්. දිසානායක

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

වැඩසටහන් සහකාර
කේ.ඒ.යූ.එන්.එන්. බණ්ඩාර

  මාධ්‍ය සහකාර
ආර්.එම්.එස්.ටී. රත්නායක

 

සංවර්ධන නිළධාරි
ඩී.ආර්.බී.ආර්. රණතුංග

 

සංවර්ධන නිළධාරි
එස්.එන්.එම්.එස්.බී. සමරකෝන්

 

සංවර්ධන නිළධාරි
ඩබ්.කේ. මධුමාධවී

 

සංවර්ධන නිළධාරි
පී.ජී.පී.යූ. ද
සිල්වා

 

චිත්‍ර ශිල්පී
එන්.එස්.එච්. බෝගහවත්ත

 

 

 

 

 

 

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
අයි.ඩබ්.එම්.කේ.එන්.කේ. යටවර

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
එම්.කේ.ඩී.එම්. ශ්‍රියන්තා මැණිකේ

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
එච්.එන්. හඳුන්ගේ

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
ජී.ජී. සිරියාවතී

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
ඒ.ටී.කේ. විජේකෝන්

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
ඊ.එම්.ආර්.එන්.ආර්. සෙනෙවිරත්න

 

 



 

 

 

 

 

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක එච්.එල්.සී.එන්. හේරත්

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
එෆ්.එස්. සලාහුඩීන්

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
එල්.බී. නාරංගම්මන

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
කේ.ආර්.එස්.එන්. බණ්ඩාර

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
කේ. දිලුම් ප්‍රභාත්

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
ජේ.කේ.ඩී.ටී.කේ.එම්. ගුණරත්න

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
කේ.එම්. නයනා කුමාරි


 

 

 

 

 

 

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
එන්.කේ. කහදූව

 

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
ආර්.එම්.ලක්ෂිකා රොෂාණි බණ්ඩාර

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
ඒ.එම්.එස්.සී.කේ. අත්තනායක

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
එස්.එන්.එම්.එල්.පී. සේනානායක

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
කේ.ඩී. ලසන්ත කොඩිකාර

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
පී.ආර්.එච්.එන්. දහනායක

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

කෘෂිකර්ම උපදේශක
එච්.එම්.බී.එච්. නවරත්න

 

 

 පොල් සංවර්ධන නිලධාරි
ජේ.ඒ.නිමාලි කාංචනමාලා

 

 කෘෂිකර්ම උපදේශක
එච්.බී. ජයසිංහ මයා

 

  කෘෂිකර්ම උපදේශක
ඩබ්.එම්.එස්.ඩී. වික්‍රමසිංහ මිය
   ඡායාරූප ශිල්පි
ඒ.සී. උදයසිරි මයා
   තාක්ෂණ සහකාර
බී.එස්.එම්.කේ. සිරිවර්ධන
   තාක්ෂණ සහායක
එන්. ජයතිලක

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ශ්‍රව්‍ය දෘෂ්‍ය කාර්මික

ඒ.සී.බී. පාණබොක්කේ

  ඡායාරූප ශිල්පි
ටී.එන්. රාජපක්ෂ
   

ඡායාරූප ශිල්පි

ඩී.ජී.පි. දර්ශන සම්පත්

       
       


පරිපාලන අංශය

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ප්‍රධාන රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
ඩබ්.එම්.කේ.සී.කේ. වනිගසේකර

 

මාධ්‍ය සහකාර
එස්.දිසානායක


 

සංවර්ධන නිළධාරි
ඩබ්.ඒ.එම්.එම්.සී.බී. අතපත්තු

 

සංවර්ධන නිළධාරි
එච්.පී.ජී.එච්.බී. ජයසේන

 

සංවර්ධන නිළධාරි
එස්.එම්.ගලගොඩ

 

සංවර්ධන නිළධාරි
එස්.කේ.බී. සෂිකා නයෝමී වික්‍රමසිංහ

 

 

 


 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
ටී.ජී.එස්.ඒ. විමලරත්න

 

 රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
එස්.එච්.සී. උදයංග

 

 රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර ඩබ්.ඩබ්.එම්.කේ.
මෙත්මාලි බණ්ඩාර

 

රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර
ජී.කේ.ජී. රණතුංග බණ්ඩා